KONKURS!

Baner konkursowy

Zapraszam Was do działu w konkursie na najładniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową.🎄🌟🎄Konkurs „Ozdobne Święta” mam przyjemność współorganizować z Kasią z bloga The Great Kate.
Wystarczy, że wkleicie zdjęcie swojej pracy w komentarzu pod tym postem konkursowym lub pod postem na fanpage The Great Kate❣️
Dwie wygrane osoby otrzymają w nagrodę zestawy do szycia Łucznik i latarenki widoczne na zdjęciu. Kolejne dwie wyróżnione osoby otrzymają zestawy do szycia.
Konkurs trwa do 26. grudnia.
Zapraszam Was serdecznie do udziału, nagrody na pewno sprawią Wam przyjemność!

Szczegółowy regulamin konkursu jest następujący:

 1. Organizatorem Konkursu są autorki blogów The Great Kate oraz SamaRobię.
 2. Konkurs odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Fundatorem nagród w konkursie są organizatorki.
 4. Organizator Konkursu powoła dwuosobową komisję konkursową (dalej „Komisja Konkursowa”). Komisja Konkursowa ocenia wykonanie zadania konkursowego przez Uczestników Konkursu. Do zadań Komisji Konkursowej należy również stałe czuwanie nad prawidłowym przebiegiem Konkursu, podejmowanie decyzji w kwestiach, w których pojawią się wątpliwości związane z Konkursem, w tym z interpretacją niniejszego Regulaminu. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
 5. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”) i akceptacją jego treści, jak również z akceptacją regulaminu portalu społecznościowego Facebook.
 6. Konkurs trwa od 18.12.2017 od godziny 10:00 do 26.12.2017 do godziny 23:59 czasu polskiego. Wyniki zostaną opublikowane na stronach:

https://www.facebook.com/thegreatkatee oraz https://www.facebook.com/SamaRobie

 1. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która posiada:
 2. a) miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
 3. b) posiada konto w serwisie społecznościowym Facebook, z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej trzynastego roku życia jest zabronione.
 4. Warunkiem udziału w Konkursie jest posiadanie konta w serwisie społecznościowym Facebook oraz wykonanie zadania konkursowego:

Zaprezentowanie własnoręcznie wykonanej przez siebie ozdoby choinkowej.

Szczegóły zadania konkursowego zostaną określone w poście konkursowym zamieszczonym na profilu The Great Kate oraz SamaRobię w serwisie społecznościowym Facebook.

 1. Odpowiedzi konkursowe należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu The Great Kate oraz SamaRobię w czasie trwania Konkursu.
 2. Komisja Konkursowa w swojej ocenie uwzględni kreatywność i zgodność tematu z konkursem.
 3. Komisja Konkursowa wybierze dwie nagrody główne i dwa wyróżnienia. Każda wyróżniona praca zostanie nagrodzona jedną nagrodą. Nagroda główna w postaci latarenki oraz Zestawu do szycia Łucznik, a także wyróżnienie w postaci Zestawu do szycia Łucznik zostanie przyznana 28 grudnia, spośród prac przesłanych do 26 grudnia do godziny 23:59.
  12. W celu ogłoszenia wyników, na profilu The Great Kate oraz SamaRobię, umieszczone zostaną  zdjęcia wygranych prac zgłoszonych do konkursu.
 4. Nagrodą Główną w Konkursie są prezenty:
 • latarenka dekoracyjna
 • zestaw do szycia Łucznik
 1. Nagrodą za wyróżnienie w Konkursie jest:
 • zestaw do szycia Łucznik
 1. Dane do wysyłki należy wysłać w ciągu 5 dni od ogłoszenia zwycięzcy na adres: kontakt@thegreatkate.com lub agnieszka@samarobie.pl
 2. Organizator zobowiązuje się nie udostępniać danych adresowych podanych przez zwycięzcę.
 3. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do nagłego odwołania lub zakończenia Konkursu.
 5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook lub Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook lub Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook oraz Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

 

Share On Facebook
Share On Google Plus
Share On Pinterest

Może Ci się również spodoba